0
نقطه شروع! - فونت‌ها | برای همه
0
0
logo

نقطه شروع!

فونت‌ها

1397/12/05

توسط : مهدی روندی

752 بازدید

fonthaforall-show

فونت‌ها برای همه!

کامل‌ترین فونت‌ها كه شما همیشه به آنها در تمامی نرم افزارها، اعم از گرافیک دیزاین، عکاسی، تصويرسازي و … دسترسی دارید. فونت‌ها این اجازه را تنها به کاربران خود می‌دهد.
شما با ثبت‌نام و خرید از طریق وبسایت فونت‌ها می‌توانید همواره به آخرین نسخه‌ها از طریق پنل کاربری خود دسترسی داشته و آنها را به روز رسانی کنید، و به اين ترتيب با ورود به “فونت‌ها” در هر کجا که هستید فونتهای خود را همراه داشته باشید.

بخشی از جامعه طراحی باشید! دیزاینرهای تایپ فارسی در تمامی دنیا، فونت طراحی می‌کنند و ما مستقیماً با آنان کار کرده و بهترین‌های آن را منتشر خواهیم کرد.
ما صداقت خود را بر روی کاربردی بودن فونت‌ها بنا نهاده‌ایم، و همواره تلاش خواهیم کرد تا در این مسیر پیشرو باشیم، پس شما می‌توانید با آرامش به ما اطمینان کنید.
شما با فونت‌ها یک مجموعه متفاوت خواهید داشت و در تصمیم‌های بعدی ما در تایپ دیزاین نقش خواهید داشت، پس ما را از پیشنهاد و یا انتقادهای خود آگاه کنید .

 

دیزاینی که در واقع سلسله‌ای از تصمیمات شما است را از همین امروز شروع کنید!

شما برای ما تنها یک مصرف کننده نیستید، بلکه ما به شما کمک می‌کنیم تا به اهداف‌ خود برسید و در تک تک مراحل شما را تا موفقیت همراهی خواهیم کرد.
ما با طراحان تایپ فارسی در تماس هستیم و می‌خواهیم شما از فونت‌ها در کارهای خود استفاده کنید، بنابراین شرایط استفاده از فونتهای ما ساده است، و همچنین تا زمانی که شما قانوناً از آنها بهره ببرید، هیچ محدودیتی ندارید.

ما از فونت‌های کامل و یکپارچه حمایت می‌کنیم، اگر شما یک توسعه دهنده، طراح گرافیک و یا یک کاربر عادی هستید، اینجا همان نقطه شروع برای آوردن یک تایپ عالی به پروژه‌های شما است.

همین حالا شروع کنید!

 

فونت‌ها و طراحان تایپ فارسی

فونت ها با هدف رونق کسب و کار، بهبود و ارتقاء استاندارد تایپ فارسی در زمینه طراحی و تولید فونت فارسی آمادگی خود را جهت همکاری با تمامی طراحان تایپ فارسی اعلام می کند.

 

 

 

مهدی روندی

تاریخ عضویت : 01 فروردین 1398

ارتباط با مدیر سایت عضویت در کانال

قوانین ارسال دیدگاه ها در فونت‌ها

چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.

چنانچه دیدگاه شما جنبه‌ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

چنانچه از لینک سایر وبسایت‌ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.

چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.

چنانچه دیدگاهی بی‌ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

نظرات کاربران